Akıllarda Kalan Reklam Yöntemi Led Tabela

İşyerlerinin son dönemlerde uzun kullanım imkânı sebebiyle tercih ettiği ms reklam hizmetinizi en iyi şekilde yansıtan bir yöntemdir. İki led arası 10 mm olan panellerin görüntü kalitesi daha yüksektir. Bu nedenle de panel tercih ederken bu özelliğe mutlaka dikkat etmelisiniz.

Panellerin kontrol edilebilir özellikte olanları hizmetinizi sürekli canlı ve güncel tutmanız açısından önemlidir. Uzaktan kumanda ile kontrol edilip yazılar ve geçiş efektlerinin ayarlanabilmesi yeni bilgiler paylaşmanıza olanak sağlar. P10 panel reklamlarınızı yayınlarken kısıtlı kalmadan kısa ve öz bilgiler vererek tanıtımınızı yapabileceğiniz panellerdir. Reklam sırasında tercih edeceğiniz reklam cümleleri anlaşılır olmalıdır.

Millet olarak görselliğe çok önem verdiğimiz için panelde yayınlanacak yazıların kayan yazı özellikte olmasına dikkat etmelisiniz. Aynı panelin içinde farklı bilgileri satırlara bölerek daha çok bilgiyi müşteri ile buluşturabilirsiniz.

İşyerinizin tanıtımı için tercih ettiğiniz panellerin renkli olması daha çok müşterinin ilgisini daha kolay çekmektedir. P10 led panel kırmızı ürün tanıtımlarında veya işyerinizin bilgilerini paylaşırken tercih edilen bir renktir.

İlginizi Çekebilir  İnternetten fiat yedek parça alırken dikkat edilmesi gerekenler

Panelin arka plan renginin siyah olması sebebiyle kırmızı renk daha ön plana çıkmaktadır. Elektronik bir düzenek üzerine kurulan bu panellerin krom özelliği olanları uzun süre kullanabilirsiniz.

İşyeriniz için bu panelleri tercih ederken krom olan modelleri ısrarla istemelisiniz. Plastik olan modeller ilerde ciddi arızalarla karşılaşmanıza neden olabilir. Bu nedenle bu reklam yöntemini inceden inceye araştırmalı bizzat görerek yaptırmalısınız.

Reklam şirketlerinin reklam seçenekleri arasında en çok önerdiği ve başarılı olduğu led tabela yöntemleri 7/24 reklam yapabilmenizi sağlar. Farklı boyutları ile bulabileceğiniz bu tabelalar reklam sektörünün baş tacıdır. Dış mekân için uygun olan bu tabelalar kırmızı, sarı, yeşil ve mavi renk seçenekleriyle piyasada satılmaktadır.

Bilgisayar ile değiştirilebilir özellikte olan tabelalar işyeri sahiplerinin ağırlıklı tercih ettiği yöntemdir. İşyeriniz için böyle bir yöntem düşünüyorsanız öncelikle bunu temin edeceğiniz firmaları iyi araştırmalısınız.

İlginizi Çekebilir  Hem Serinleyin, Hem de Enerji Tasarrufu Yapın

Kurumsal olarak hizmet veren birçok firmadan fiyat bilgisi dahi alabilirsiniz. Reklamınızda yer vereceğiniz yazılar ve animasyonların renkli olmasını tercih ederseniz rgb led panel seçeneklerini inceleyebilirsiniz. Full renkleri ile paket halinde hazırlanan bu paneller bu grupta fiyatı en yüksek ve en dikkat çekici olanıdır.

M.Fevzi Çelik

M.Fevzi Çelik

Seo geek by day, blutbad by night.

Bir yorum yap


Hakkında

Dijital Pazarlama Trendleri, Yeni Teknolojilerle ilgili haberler ve birtakım bullshit.

520+ Abone Arasına Katıl !