Android Son Sürüm için Messenger İndir

Messenger, Facebook tarafından geliştirilen ve her açıdan kullanılması hedeflenerek geliştirilmiş bir anlık mesajlaşma uygulamasıdır. 3 akıllı telefon işletim sistemini de destekleyen iletişim uygulaması, bir mesajlaşma servisinden daha öte bir boyutta kendi başına bir sosyal medya aracı olarak kullanıcı deneyimini kaliteli hale getiriyor. Bugün sizlerle Messenger indir Android son sürümünü paylaşacağız. Özellikleri nelerdir? Nasıl indirilir? Sorularını yanıtlayacağız.

Türkiye üzerinde 46 milyona yakın kullanıcıya sahip olan Facebook’un sohbet bölümünü ayırıp farklı bir boyuta ulaştırması ile yola çıktıkları Messenger sayesinde telefonunuzun mesaj kutusunu da uygulama içerisinde kullanabiliyorsunuz. Üstelik sesli arama ve görüntülü konuşma özelliği sayesinde internet aracılığıyla operatör şirketine ödeme yapmadan tüm dünyaya ulaşabiliyorsunuz.

Messenger Android Sürümü Özellikleri

  • Snapchat ve Instagram’da olduğu gibi anlık hikaye paylaşabilirsiniz.
  • Görüntülü aramalarda yüz filtreleri kullanabilir ve muhabbetinizi eğlenceli hale getirebilirsiniz.
  • Sesli arama yapabilir, sınırsız konuşabilirsiniz.
  • Arkadaşlarınızla Messenger Game özelliğini kullanarak oyun oynayabilirsiniz.
  • Tüm Facebook mesajlarınıza erişebilir ve yazabilirsiniz.
  • Grup sohbetleri oluştururarak ortak paydada iletişim kurabilirsiniz.
İlginizi Çekebilir  Facebook Sayfası Yönetimi ve İletişim Stratejileri

Messenger Android Hangi Telefonları Destekler?

2017 Mart ayında yayınladıkları blog haberi ile bazı telefonlardan desteğini çektiklerini açıkladılar. Biliyorsunuz ki Android 8.0 Oreo ile en güncel işletim sistemine geçiş yapan akıllı telefonlar her yeni güncelleme ile geride kalan eski telefonları çöp haline getiriyor. Uygulamalarda yaptıkları güncelleme ile depolama alanını arttırdığı için eski sürümlerden desteklerini çekmek zorunda kalıyorlar.

Messenger 2.0 Froyo sistemi dahil geride kalan hiçbir işletim sistemine destek vermeyecekler. O yüzden telefonunuzun bu işletim sisteminin üzerinde bir güncellemeye sahip olup olmadığını kontrol ediniz.

Messenger Android Nasıl indirilir?

Android Marketlerden arama yaparak sahip olabildiğiniz gibi Google Play Store ile de Facebook Messenger’ı telefonunuza indirebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken Google Play Store Messenger bağlantısına tıklamanızdır. Bu bağlantı ile telefonunuzun uygulama marketine yönlendirilerek güvenilir bir şekilde uygulamayı indirebilirsiniz. Sorularınız ve yorumlarınız için aşağıdaki yorum bölümünden bize yazmayı unutmayınız. İyi günler.

İlginizi Çekebilir  Instagram Takipçi Artırma Alternatif Çözüm Yolları
M.Fevzi Çelik

M.Fevzi Çelik

Seo geek by day, blutbad by night.

Bir yorum yap


520+ Abone Arasına Katıl !