Dizilerde Kim neye Sponsor, Dizi Kıyafetleri büyük merak uyandırdı!

Son zamanlarda Dizilerin konularının yanında dizilerde Kim ne Giymiş Kim neye Sponsor gibi soruların cevabı büyük merak uyandırmaya başladı Özellikle Ufak Tefek Cinayetler dizi kıyafetleri şuan oldukça revaçta görünüyor! Dizilerde giyilen kıyafetler takılan takılar ve aksesuraların yanında kullanılan mobilyalara kadar izleyiciler tarafından merak edilir oldu. Hal Böyleyken Sponsor firmalar dizilerde yer almak için adeta birbirleriyle yarışır durumda!

Özellikle büyük markaların ve tasarımcıların sponsor olduğu dizi stillerinde oldukça uygun fiyata ürünler bulmak mümkün. Çünkü uygun diye bildiğimiz mağazalar da dizilere sponsor olarak ürünlerini tanıtıyor! Bu akşam Oturdunuz ve İstanbullu Gelin dizisini izliyorsunuz. Dizinin baş karakteri Aslı Enver’in (Süreyya) giydiği bir montu çok beğendiniz ve nereden bulacağınızı markasını fiyatını vs gibi bir çok şeyi merak ediyorsunuz. Bunun için hazırlanan bir siteyi size hemen tanıtayım. İstanbullu Gelin Kıyafetleri ve Sponsorlarını tek bir yerde toplayan site Dizikiyafetleri.net. Bence mutlaka ziyaret edin. Dizide giyilen hemen hemen her şeyin fiyatı ve markasına hatta nerede bulabileceğinize kadar yardımcı bir site! Dizide giyilen kıyafetler, Takılan takılar ve mobilyaların tek tek incelemelerini yapan bir ekip.

Sadece Bu dizi ile de sınırlı değil Siyah Beyaz Aşk, Siyah İnci , Meryem, Fi Çi ve Dolunay dizi kıyafetleri gibi bilinen tüm dizilerin sponsorlarını inceleyip yayınlanıyor. Site Sosyal medya’da dizi ile aynı zamanda sponsor ve ürünleri açıklıyor! Merak ettiğiniz tüm soruların cevabı bu adreste sizi bekliyor! Bunun yanında bulamadığınız ürünleride sitenin yorum kısmından yazarak istediğiniz cevabı alabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir  Android Son Sürüm için Messenger İndir
M.Fevzi Çelik

M.Fevzi Çelik

Seo geek by day, blutbad by night.

Bir yorum yap


520+ Abone Arasına Katıl !