humaniq coin nedir

Humaniq Coin ( HMG ) Nedir ? Humaniq Coin Nasıl Alınır ? Humaniq Nereden Alınır ?

Humaniq Coin ( HMG ) Nedir

Kripto paralar nereden ve nasıl alınır serime Humaniq Coin ( HMQ ) ile devam ediyorum. Humaniq Coin John Mcafee reisin pump yaptığı coinlerden sonuncusu. John Mcafee hesabında paylaştıktan  5 dakika sonra % 127 artış yaşadı. Humaniq coin genel olarak kimsenin bilmediği ve umursamadığı , piyasa olarak da sadece Bittrex’de yer alan bir coin. Pump’dan önce 0.44 usd civarında seyrediyordu Pump’dan sonra 1 dolar seviyesini yakaladı.

Humaniq Coin ( HMG ) Nereden Alınır  ?

Coinmarketcap’a baktığımızda humaniq coin’in Bittrex ve Yobit’te olduğunu görüyoruz ancak ben kontrol ettiğimde Yobit’te Humaniq coin bulunmuyor. Sadece Bİttrex’de var ve bittrex hesabınız var ise satın alabilirsiniz. Bİttrex şuan üye kaydı almıyor yani eğer zamanında siz de benim gibi bitfinex’i seçip bittrex üyeliği yapmadıysanız ya dışarıdan öylece izlersiniz veya bir tanıdığınızın üzerinden işlem yapmanız gerekir.

 

humaniq coin nedir humaniq coin nasıl alınır humaniq coin fiyatları humaniq coin nereden alınır humaniq coin geleceği humaniq coin mcafee humaniq coin alınır mı humaniq coin nasıl alırım humaniq coin geleceği nasıl humaniq coin yorumları humaniq coin iyi mi humaniq coin bittrex humaniq coin bitfinex humaniq coin binance humaniq coin yobit humaniq coin coinmarketcap humaniq coin hmq humaniq coin satın al humaniq coin kredi kartı ile

İlginizi Çekebilir  Litecoin Nasıl Alınır ?
M.Fevzi Çelik

M.Fevzi Çelik

Seo geek by day, blutbad by night.

Bir yorum yap


Hakkında

Dijital Pazarlama Trendleri, Yeni Teknolojilerle ilgili haberler ve birtakım bullshit.

520+ Abone Arasına Katıl !