şerit led

Ledgelsin.com | Şerit led – Şerit led trafosu ve Led projektör

MEGA DEPO ONLİNE PAZARLAMA ELEKTRONİK DIŞ TİCARET

Ledgelsin.com kurulduğu günden itibaren son teknolojiyi kullanarak birinci sınıf şerit led trafosu, şerit led, led projektör gibi ürünlerin ithalatını ve ihracatını yapmaktadır. Ledgelsin.com’u tercih eden müşterilerin %98’i tekrar bizi tercih ederek memnuniyetlerini göstermişlerdir.

Web sitemizde bilgileriniz SSL serfitikası ile %100 gizli tutularak güvenli alışveriş sağlamaktadır. Sitemizden alacağınız ürünler aynı gün kargolanarak adresinize teslim edilmektedir. (Stok durumuna göre değişkenlik göstermektedir.)

Anlaşmalı olduğumuz kargo firmaları ile düşük maliyetlerle ürününüzü kapınıza kadar teslim etmekteyiz. Üstelik tüm Türkiye’ye kapıda ödeme avantajıyla. Alışverişlerinizi isterseniz 6 taksite kadar taksitlendirebilirsiniz.

Dış mekan şerit led fiyatları, 3 çipli şerit led fiyatları

En ucuz şerit led fiyatlarına sahip olmamızın neden ürünlerimizin kendi imalatımız olmasıdır. İmalat firması olmamızın getirdiği avantaj ile ürünlerimizin işçilik dahil fiyatı piyasanın en iyisidir.

 

Şerit led çeşitleri

Şerit led kullanım amacına göre  iç mekam şerit led ve dış mekan şerit led olarak ikiye ayrılır.

İlginizi Çekebilir  Oto Yedek Parça Ürünlerinden Yağ Filtresi Nedir ?

İç mekan şerit led

Uzun ömürlü ve dayanıklı yapısı ile iç mekanlarda istediğiniz alanda uzun süre kullanabilirsiniz. Genelde mutfak aydınlatmaları ve supermarket reyonlarında sıklıkla kullanılmaktadır.

Dış mekan şerit led

Esnek ve suya dayanıklı yapısı ile dış ortamlarda rahatlıkla kullanılabilir.  Mimari, Konut, Ticari, Endüstriyel uygulamalar, Hotel ve ofislerde sıklıkla kullanılmaktadır.

Şerit led özellikleri

  • Piyasadaki diğer aydınlatma ürünlerinden daha fazla güvenilirlik ve uzun kullanım imkanı sağlar.
  • Düşük enerji tüketimi ile yüksek performans sağlar.
  • Sağlam ve suya dayanıklıdır. İnceliği ve ergonomik boyutu ile kullanılan alanda yer tasarrufu sağlar ve istediğiniz yere rahatlıkla uygulanabilir.
  • Ürün Tek Merkezden Aydınlatır Yüksek Lümenli 1. Sınıf Pcb Malzemeden Üretilmiştir.

Ledgelsin.com neler yapar?

Firmamız birinci sınıf garantili Kayan yazı olarak bilinen Led tabela, Wallwasher, Led ekran, Cnc kasa, Şerit led, Şerit led adaptörü, Led projektör  ve araç gereçlerini üretmektedir.

İlginizi Çekebilir  Sigaradan Kurtulmak Çok Kolay!

Üretimini yaptığımız bu ürünlerin ithalatını yaparak ülkemize değer katıyor ve emin adımlarla ilerlediğimiz aydınlatma sektöründe en çok tercih edilen marka olarak hafızalara kazınıyoruz.

M.Fevzi Çelik

M.Fevzi Çelik

Seo geek by day, blutbad by night.

2 Yorum


520+ Abone Arasına Katıl !