Site İncelemeleri : Ali Şahinkaya Kişisel Web Blogu

Merhaba sevgili ziyaretçiler, bugün sizlere web tasarım alanında özellikle WordPress konusunda çok gelişmiş bir blog tanıtmak istiyorum. Günümüzde web siteleri çok önemli bir yer kaplıyor ve İnternet hepimizin vazgeçilmez olgusu olmuş durumda. Web sitelerine bu kadar rağbet varken fiyatlarda almış başını gidiyor ki özellikle profesyonel bir dokunuşun maliyeti gerçekten çok fazla.

Tüm bunların yanında insanlar artık şeffaf yaşamayı başladı ve herkesin kişisel bir blog açma isteği var. Size tanıtacağım bu blog sayesinde çok detaylı rehberler ile kendi sitenizi kurabilecek, karşılaştığınız problemlerinde çözümlerine ulaşabileceksiniz. Hem de öyle üstünkörü anlatılmış şekilde değil, tüm detaylarıyla incelenmiş çözümler ve rehberler bulacaksınız. Ali Şahinkaya adlı yazar tarafından kaleme alınmış olan bu blog tabii ki sadece web tasarım alanında değil teknoloji alanında çözümler ve herkese hitap edebileceğini düşündüğüm bilgilerde içermekte.

Bu duruma çok basit bir örnek vermek gerekirse Tarayıcı Virüsü Temizleme rehberi olarak sunduğu bir içerikte hepimizin başına bela olmuş olan virüslerden tamamen kurtulmanın yolların sunmuş olup, tarayıcınıza bir daha virüs bulaşmamasını da garanti etmiştir. Bunun gibi birçok içeriği benzer web sitelerinde bulabilirsiniz ancak bu kadar detaylı ve kesin çözüm içeren bilgileri bulamazsınız. Blogun linkini paylaşmadan önce son olarak biraz yazar hakkında da bahsetmek istiyorum.

İlginizi Çekebilir  Sigaradan Kurtulmak Çok Kolay!

Ali Şahinkaya, Bilgisayar mühendisliğini bitirmiş olup yazılım mühendisliğinde yüksek lisans yapmakta olan bir arkadaşımızdır. Şuan için mikro programlama dalında özel bir şirkette çalışmakta olup ek olarak Web Tasarım, Yazılım, Seo gibi alanlarda hizmet veren bir şirketin de sahibidir. Blogun kuruluş amacının insanlara gerekli olan bilginin net ve detaylı bir şekilde verilmesi olduğunu söylemiştir bir yazısında, bende bunu oradan alıp size iletiyorum. Bu arada bunların yanında ileri ki zamanlarda mikro programlama ile ilgili olarak dersler hazırlayacağını ve aynı blog üzerinden ücretsiz olarak paylaşacağını da belirtmiştir.

İnternet ortamında herkes aynı içeriği anlatıyor ama ne yazık ki çoğu tüm detaylarıyla anlatmıyor ya da anlatamıyor. Piyasanın içerisinde büyümüş ve bu işi sevdiği için yapan kişilerin blog yazması bulunmaz bir nimet bana kalırsa. Aşağıda Ali Şahinkaya adlı yazarın kaleme aldığı blogun linkini sizler ile paylaşıyorum. Bu işlere ilgisi olanların takip etmesini tavsiye ederim, hoşçakalın…

İlginizi Çekebilir  Yeni Yönetmeliğe Uygun Olan Eczane Tabelaları

Ali Şahinkaya Kişisel Web Blogu

M.Fevzi Çelik

M.Fevzi Çelik

Seo geek by day, blutbad by night.

Bir yorum yap


Hakkında

Dijital Pazarlama Trendleri, Yeni Teknolojilerle ilgili haberler ve birtakım bullshit.

520+ Abone Arasına Katıl !